İnşaatın ve İnşaatçının Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İnşaatın ve İnşaatçının Forumu

İnşaat Hakkında Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI)

2 posters
YazarMesaj
insaat
Admin
Admin
insaat

Erkek Mesaj Sayısı : 135
Meslek : İnşaat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1980

ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI) Empty
MesajKonu: ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI)   ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI) EmptyPerş. Ekim 11, 2007 2:31 pm

Adım Adım Şantiye Bir konutun belediye işlerinden teknik inceliklerine kadar her aşamasının fotoğraflarla , çıkabilecek sorunlarıyla anlatılacağı bir araştırma ve bilgi paylaşımı projesidir.

Bu anlatımlarda ideal ve mükemmel şantiyelerden çok
türkiye gerçeğini yansıtan,
piyasa şartlarında varolmaya çalışan müteahhitlerin,
yapı sahiplerinin ,
ve şantiye şeflerinin başlarına gelebilecek olayları anlatmaya çalışacağız.

Bu bilgileri ben ve arkadaşlarımız kendi tecrübelerimiz ve araştırmalarımız dahilinde vereceğiz.

Bu çalışmamızda Sizler de eksik gördüğünüz bilgileri , yaşadığınız sorunları ve tecrübelerinizi konuların altında bulunan YORUM EKLE bölümünden projemize ekleyebilirsiniz.

Unutmayınız ki Buradaki her bir bilgi ihtiyacı olan arkadaşlarımıza karşılıksız sunulmuş zaman ve emektir. Daha çok bilgi verebilmemiz için Desteğinize, İlginize ve Tanıtımınıza ihtiyacımız var.

Projemizi interaktif bir bilgi paylaşımını hedefleyerek hazırladım , bu yüzden sizlerin ekleyeceği tecrübeler de bu projenin önemli bilgi kaynaklarıdır.[b]
muratayaz

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Meslek : İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
Doğum Tarihi : 22.02.1987

ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI) Empty
MesajKonu: tesekkür   ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI) EmptyCuma Ekim 19, 2007 6:02 pm

verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim.ayrıca forumda aynı şekilde süper.dediğiniz gibi zamanla daha iyi olacağına inanıyorum.kesinlikle cok yararlı bir forum helede biz öğrenciler için Smile

ADIM ADIM ŞANTİYE NEDİR? (ALINTI)
1 sayfadaki 1 sayfası